Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SmartFTP 4.0.1178 32-bit

Prosty w obsłudze klient FTP o interfejsie przypominającym wyglądem Internet Explorer'a. Obsługuje funkcję drag-and-drop, pozwala na jednoczesne połączenie z wieloma serwerami i przenoszenie plików z jednego na drugi.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 124
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: SmartFTP
Rozmiar: 13.09 MB
Nazwa pliku: SFTPMSI.exe

[inne wersje programu SmartFTP]
SmartFTP jest klientem FTP (File Transfer Protocol) pozwalającym na transfer plików pomiędzy twoim lokalnym komputerem, a serwerem w Internecie. Z wieloma podstawowymi i zaawansowanymi funkcjami SmartFTP oferuje także bezpieczne, niezawodne i efektywne transfery.

Funkcjonalność

Program obsługuje funkcję drag-and-drop, pozwala na jednoczesne połączenie z wieloma serwerami i przenoszenie plików z jednego na drugi. Oferuje funkcję przeglądania dokumentów HTML oraz narzędzia do przeszukiwania Internetu za pomocą wyszukiwarek FTP (FTPSearch oraz Filez.com). Dodatkowo, SmartFTP pozwala ustanowić połączenie szyfrowane, obsługuje protokół IPv6, umożliwia sprawdzanie integralności plików i weryfikacje kopiowanych danych. Posiada także opcje planowania harmonogramu zadań czy możliwość połączenia między dwomazdalnymi serwerami. Obsługuję połączenia SFTP przez SSH, wysyłanie maili po zakończonym lub nieudanym transferze.

UWAGI

Wersja 30-dniowa
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.