Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

e-Deklaracje Desktop 3.0.6

Aplikacja przygotowana na zlecenie Ministerstwa Finansów. Pozwala przesłać wypełniona deklarację bezpośrednio do wybranego Urzędu Skarbowego przez Internet.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1441
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Ministerstwo Finansów
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: index.php?page=do_pobrani...

[inne wersje programu e-Deklaracje Desktop]
e-Deklaracje to aplikacja przygotowana na zlecenie Ministerstwa Finansów. Pozwala przesłać wypełniona deklarację bezpośrednio do wybranego Urzędu Skarbowego przez Internet. Nie jest do tego wymagany podpis elektroniczny, wystarczą dane osobowe podatnika. Program pozwala na wypełnienie formularzy PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 wraz załącznikami dla wielu użytkowników - każdy stworzyć może oddzielny profil, chroniony hasłem.

Wypełnienie i wysłanie z jego pomocą jest szybkie i bezproblemowe. Aplikacja pozwala monitorować status zeznania, informując użytkownika czy ten został już przyjęty lub odrzucony. Po uzyskaniu potwierdzenia z US, program generuje Urzędowe Potwierdzenie Odbioru - niezbędne przy wszelkich późniejszych kontaktach z fiskusem i jednoczesnie będące jedynym dowodem potwierdzającym złożenie zeznania - warto więc wydrukować je i zachować.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.