Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Safari dla Windows 5.0.4

Przeglądarka zaprojektowana przez firmę Apple z myślą o komputerach z systemem Mac OS X, iPadach i iPhonach. Szybkie i stabilne działanie zawdzięcza silnikowi WebKit znanego również z Google Chrome.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 336
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Apple Computer
Rozmiar: 35.62 MB
Nazwa pliku: SafariSetup.exe

[inne wersje programu Safari dla Windows]
Safari to przeglądarka zaprojektowana przez firmę Apple z myślą o komputerach z systemem Mac OS X, iPadach i iPhonach. Szybkie i stabilne działanie zawdzięcza silnikowi WebKit znanego również z Google Chrome. Dzięki znacznie przyśpieszonemu silnikowi Nitro Engine przeglądarka Apple'a jest niezwykle wydajna podczas przetwarzania JavaScript. Jedną z najważniejszych funkcji jest Safari Developer Program, dzięki któremu możliwe jest wreszcie tworzenie wtyczek i rozszerzeń bazujących na HTML5, CSS3 i JavaScripcie.

Safari 5 to także lepsza obsługa HTML5 oraz Flash 10, usługi geolokalizacyjne, czytnik Safari Reader ułatwiający przeglądanie artykułów w sieci oraz integracja z wyszukiwarką Bing (oprócz dotychczasowych Google i Yahoo! Search).

Nowości

Najnowsza wersja niesie za sobą poprawę stabilności przeglądarki, poprawienie wyświetlania stron czy odtwarzania wideo. Dla sympatyków dodatków należy wymienić to ze w Safari poprawiono obsługę generowania stron WWW z posiadanymi wieloma wtyczkami a także skupiono się na ulepszeniu obsługi VoiceOver, dzięki któremu możemy kontrolować przeglądarkę za pomocą głosu.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.