Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Winlock 5.21

Program zabezpieczający dane na Twoim komputerze. Dzięki niemu tylko autoryzowane osoby mają dostęp do ważnych informacji.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 246
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Crystal Office Systems
Rozmiar: 4.08 MB
Nazwa pliku: winlock.exe

[inne wersje programu Winlock]
Program zabezpieczający dane na Twoim komputerze. Dzięki niemu tylko autoryzowane osoby mają dostęp do ważnych informacji. Narzędzie pozwala ustalić, jak długo można korzystać z komputera, a dostęp do danych wymaga podania hasła autoryzacji.

Aplikacja uruchamia się przy starcie systemu i opcjonalnie pojawia się informacja dla użytkownika wraz z dźwiękiem na temat czasu, jaki pozostał do końca pracy. Program potrafi również zablokować kombinację klawiszy (CTRL+ALT+DELETE; ALT+TAB; CTRL+ESC; itp..), zablokować pulpit czy ukryć przycisk START. Użytkownik może wskazać konkretne zasoby (pliki, dyski, foldery, aplikacje, panel sterowania, Mój komputer, itp..), które mają zostać zablokowane, czy uniemożliwić dostęp do stron internetowych.

Kiedy aplikacja jest uruchomiona, nie ma możliwości obejścia hasła. Program świetnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie komputer jest narażony na złośliwe działanie innych użytkowników.

Wersja 30-dniowa. Niedostepne niektóre zaawansowane ustawienia.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.