Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Internet Download Manager 6.04

Znakomity menedżer pobierania plików, pozwalający znacznie skrócić czas potrzebny na pobranie z Internetu. Program potrafi ponownie połączyć się z Internetem w razie zerwania połączenia i jeszcze raz rozpocząć pobieranie w razie wystąpienia kłopotów z łączem.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 182
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Tonec
Rozmiar: 4.21 MB
Nazwa pliku: idman604.exe

[inne wersje programu Internet Download Manager]
Internet Download Manager to menedżer pobierania, pozwalający znacznie skrócić czas potrzebny na pobranie plików. Program potrafi ponownie połączyć się z Internetem w razie zerwania połączenia i ponownie rozpocząć pobieranie w razie wystąpienia kłopotów z łączem. Narzędzie wykorzystuje metodę segmentacji. Dzieląc plik na mniejsze części i pobierając je równocześnie program wykorzystuje całość dostępnego łącza.

Aplikacja znakomicie radzi sobie z protokołami HTTP, HTTPS i FTP, potrafi wykryć przekierowania do pliku i współpracuje z serwerami proxy oraz zaporami ogniowymi. Narzędzie integruje się z większością najpopularniejszych przeglądarek - Internet Explorerem, Operą, Netscape Navigatorem oraz Mozillą. Internet Download Manager posiada polską wersję interfejsu, którą zostanie automatycznie pobrana i zainstalowana przez sam program jeżeli system operacyjny jest w języku polskim (użytkownik musi wyrazić zgodę).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.