Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Avast! 5 Free 5.1.835 Beta

Wszechstronny program antywirusowy, posiadający kilka modułów umożliwiających kompleksowe zabezpieczenie przed wirusami i groźnymi programami. Oprócz standardowego skanera, program posiada skaner działający w linii komend, zaawansowany interfejs uzytkownika, ochronę w czasie rzeczywistym, opcję blokowania skryptów oraz uaktualnienie inicjalizowane przez serwer firmy (a nie przez sam program).

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 256
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ALWIL Software
Rozmiar: 57.55 MB
Nazwa pliku: setup_av_free.exe

[inne wersje programu Avast! 5 Free]
Avast! to wszechstronny program antywirusowy, posiadający kilka modułów umożliwiających kompleksowe zabezpieczenie przed wirusami i groźnymi programami. Oprócz standardowego skanera, program posiada skaner działający w linii komend, zaawansowany interfejs uzytkownika, ochronę w czasie rzeczywistym, opcję blokowania skryptów, uaktualnienie inicjalizowane przez serwer firmy (a nie przez sam program). Aplikacja wykrywa wszelkiego rodzaju wrogie programy i automatycznie aktualizuje definicje wirusów (niezbędny jest dostęp do Internetu).

Piąta wersja najpopularniejszego darmowego antywirusa ma nowy oręż: zmodernizowany silnik antywirusowy. Avast 5 Free potrafi teraz skanować zasoby przy użyciu metod heurystycznych. Producent zaprezentował tę funkcję już w poprzednich odsłonach edycjach programu, ale dopiero teraz działa ona, tak jak należy. Wprowadzono także funkcję zarządzania potencjalnie niebezpiecznymi programami, która umożliwia. Pozwala ona określićenie, jak Avast 5 Free ma reagować w przypadku razie wykrycia takiego programu w sieci P2P lub na stronie WWW – np.. Przerywając połączenie.

UWAGI

Program jest darmowy, ale wyłącznie do użytku w celach niekomercyjnych.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.