Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ChrisTV Standard 5.61

Aplikacja do kontroli komputerowych kart telewizyjnych. Program odpowiada za wyświetlanie dobrej jakości obrazu oraz przekształca peceta w cyfrowy magnetowid. W porównaniu do wersji bezpłatnej, w edycji Standard odbierany przez program sygnał telewizyjny można zapisać na dysku.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 332
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Chris P.C. srl
Rozmiar: 6.97 MB
Nazwa pliku: setup_christv_5_61_std.ex...

[inne wersje programu ChrisTV Standard]
ChrisTV Standard to narzędzie do obsługi analogowych kart telewizyjnych. Program oferuje doskonałą jakość obrazu oraz współpracę z szeroka gamą modeli. Rozpoznaje urządzenia oparte na chipsetach BT8x8, Philips SAA713x czy Conexant CX2388x. Pozwala kontrolować sygnał rejestrowany przez kamery internetowe oraz karty graficzne wyposażone w wejście wideo. Automatycznie skanuje i zapisuje informacje o odbieranych kanałach telewizyjnych. Pracuje w formatach 4:3 i 16:9, ma narzędzia do zapisywania zrzutów pojedynczych klatek i tworzenia z nich pokazów slajdów, zoom, wyświetla teletekst i usuwa przeplot.

W porównaniu do wersji bezpłatnej, w edycji Standard odbierany przez program sygnał telewizyjny można zapisać na dysku oraz umożliwia przesunięcie czasowe, które można realizować w zakresie od kilku minut do kilku godzin oraz nagrywanie w tle.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.