Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Total Commander 7.56

Total Commander to zaawansowany menedżer plików o ogromnych możliwościach, charakteryzujący się jednocześnie przejrzystością interfejsu i prostotą obsługi. Udostępnia widok plików w dwóch panelach, obsługuje kilkanaście formatów plików i ma wbudowanego klienta FTP. Pozwala na pracę w jednej z kilkunastu wersji językowych, w tym polskiej.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1326
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Christian Ghisler
Rozmiar: 3.28 MB
Nazwa pliku: tcmd756.exe

[inne wersje programu Total Commander]
Total Commander - menedżer plików o ogromnych możliwościach, charakteryzującego się jednocześnie prostotą obsługi. Dzięki widokowi plików w dwóch panelach użytkownik może z łatwością przełączać się pomiędzy dyskami i katalogami. Kopiowanie z jednego miejsca do drugiego jest bardzo intuicyjne, bo widać zarówno folder źródłowy jak i docelowy.

Total Commander pozwala na skorzystanie z wszystkich funkcji związanych z zarządzeniem plikami w systemie Windows. Uzytkownik może więc kopiować pliki, przenosić je między katalogami, zmieniać ich nazwy, atrybuty itp.. Wbudowany klient FTP pozwala połączyć się z serwerami plików i wymieniać z nimi dane. Obsługa kilkunastu formatów kompresji pozwala na przeglądanie archiwów bez konieczności instalacji dodatkowych modułów.

Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą dostosować program do własnych potrzeb, miedzy innymi przez wiele dostępnych wtyczek i rozszerzeń. Pozwalają one między innymi przeglądać partycje obsługiwane przez systemy z rodziny Linux oraz zwiększać możliwości edycji plików.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.