Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Registry Mechanic 10.0.0.134

Przydatne narzędzie dla użytkowników systemu Windows. Program rozwiązuje problemy związane z rejestrem systemowym dzięki czemu system jest stabilniejszy i szybszy.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 446
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: WinGuides.com
Rozmiar: 12.68 MB
Nazwa pliku: rminstall.exe

[inne wersje programu Registry Mechanic]
Registry Mechanic - Przydatne narzędzie dla użytkowników systemu Windows. Program rozwiązuje problemy związane z rejestrem systemowym dzięki czemu system jest stabilniejszy i szybszy. Aplikacja jest bezpieczna dzięki możliwości stworzenia kopii przed dokonaniem zmian. Dodatkowo naprawia uszkodzenia rejestru oraz usuwa błędne skróty, tworzy również kopie bezpieczeństwa, więc po występiniu jakich kolwiek problemów z naprawami istanieje możliwość przywrócenia.

Aplikacja posiada szybkie algorytmy działania przez co nie tracimy czasu na czekanie na naprawę systemu. Isteniej możliwość włączenia programu przy starcie systemu, dzięki czemu na bieżąco nasz systemu będzie optymalizowany a użytkownik powiadamiany o zaistniałych problemach. Nową funkcją jaką znajdziemy w tej wersji jest "Registry Pruning", umożliwia ona usuwania oraz naprawia tzw. "subkeys" z systemu.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.