Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

BlindWrite 5.0.5.120

Najnowsza wersja programu autorstwa firmy VSO Software pozwala na tworzenie na dysku twardym kopii zapasowych danych (backup) z nośników CD oraz DVD. W najnowszej wersji przebudowano główny interfejs programu, tak aby stał się on jeszcze prostszy w użytkowaniu (program posiada polską wersję interfejsu).

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 216
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: VSO Software
Rozmiar: 2.26 MB
Nazwa pliku: BlindWrite5_setup.exe

[inne wersje programu BlindWrite]
Najnowsza wersja programu autorstwa firmy VSO Software pozwala na tworzenie na dysku twardym kopii zapasowych danych (backup) z nośników CD oraz DVD. W najnowszej wersji przebudowano główny interfejs programu, tak aby stał się on jeszcze prostszy w użytkowaniu. Po utworzeniu obrazu płyt na lokalnym dysku możemy odczytać dane przy pomocy wirtualnego napędu (tzw. Daemona) instalowanego w systemie przez program. Aplikacja obsługuje wiele formatów obrazów, wśród których znajdziemy BlindWrite 4.x (.BWT), CloneCD (.CCD), obrazy ISO (.ISO), obrazy BIN (.CUE/.BIN), Alcohol (.MDS). Jedną z ciekawszych funkcji Blind Write jest wykonywanie kopii zapasowych

muzyki z płyt CD. W najnowszej wersji wyeliminowano m.in. błąd występujący przy rejstracji programu. Program posiada polską wersję językową.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.