Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

LimeWire 5.5.14

LimeWire umożliwia swobodną wymianę plików w Internecie w oparciu o sieć Gnutella. Główną funkcją programu jest wyszukiwanie, pobieranie i udostępnianie plików w formacie MP3, ale w pełni obsługuje dowolny format plików np. grafikę, animacje oraz pliki z programami lub grami komputerowymi.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 424
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: LimeWire
Rozmiar: 30.05 MB
Nazwa pliku: LimeWireWin.exe

[inne wersje programu LimeWire]
LimeWire umożliwia swobodną wymianę plików w Internecie w oparciu o sieć Gnutella (P2P). Główną funkcją programu jest wyszukiwanie, pobieranie i udostępnianie plików w formacie MP3, ale w pełni obsługuje dowolny format plików np. grafikę, animacje oraz pliki z programami lub grami komputerowymi.

W programie, oprócz opcji "Find More Sources", która umożliwia wyszukanie dodatkowych źródeł w celu kontynuacji ściąganego pliku, znajdziemy wiele innych ciekawych usprawnień i dodatków, do których należy między innymi redukcja wymagań przepustowości, zintegrowany czat, wymienne skórki, wsparcie projektu MAGNET (automatyczne przekierowanie do sieci Gnutella po kliknięciu odnośnika na stronie Internetowej).

Inne przydatne programy do bezpośredniej wymiany plików znajdziesz w dzialeInternet/Bezpośrednia wymiana plików. Pamietaj jednak, że pobieranie i udostępnianie niektórych plików może być niezgodne z licencją i polskim prawem.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.