Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Zipeg 2.9.0.1177

Zipeg to darmowa, niewielka aplikacja przeznaczona do kompresji i obsługi skompresowanych plików. Główne zalety programu toniewielkie rozmiary, prostota obsługi i wygodny interfejs. Program przeznaczony jest przede wszystkim do działania z plikami ZIP, ale radzi sobie także z formatami 7Z, RAR, BZ2, GZ, TGZ, TAR, ARJ, LZH, Z, CAB, CHM, CPIO, EAR, WAR, CBR i CBZ. Zipeg pozwalanie tylko na kompresję plików, udostępnia użytkownikowi możliwość podglądu spakowanych plików i folderów, zmianę kodowania czy dekompresjękompletnych folderów, lub tylko wybranych plików.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 362
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Leo Kuznetsov
Rozmiar: 1.58 MB
Nazwa pliku: zipeg-setup.exe

[inne wersje programu Zipeg]
Zipeg to darmowa, niewielka aplikacja przeznaczona do kompresji i obsługi skompresowanych plików. Główne zalety programu toniewielkie rozmiary, prostota obsługi i wygodny interfejs. Program przeznaczony jest przede wszystkim do działania z plikami ZIP, ale radzi sobie także z formatami 7Z, RAR, BZ2, GZ, TGZ, TAR, ARJ, LZH, Z, CAB, CHM, CPIO, EAR, WAR, CBR i CBZ. Zipeg pozwalanie tylko na kompresję plików, udostępnia użytkownikowi możliwość podglądu spakowanych plików i folderów, czy dekompresję kompletnych folderów lub tylko wybranych plików.

Zipeg 2.9 może być świetną alternatywą dla większych aplikacji tego typu. W zastosowaniach domowych spokojnie zastąpi programy takie, jak WinZip, czy WinRAR.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.