Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

KTW Testy Na Prawo Jazdy kategoria A

KTW Testy na Prawo Jazdy kategorii A to na bieżąco aktualizowany program umożliwiący przygotowanie do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Baza pytań jak również sposób ich losowania są identyczne jak na państwowym egzaminie na prawo jazdy. Program umożliwia przygotowanie do egzaminu w formie nauki, w której użytkownik może przerabiać kolejno pytania z poszczególnych grup lub w trybie testu, w którym losowany jest zgodnie z zasadami egzaminu test. Program zapamiętuje również błędnie udzielone w trybie nauki odpowiedzi, przez co łatwiej skupić się na nieopanowanej części pytań i efektywniej przygotować się do egzaminu na prawo jazdy.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 516
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: KTW
Rozmiar: 12.09 MB
Nazwa pliku: testy-prawo-jazdy-A.exe

[inne wersje programu KTW Testy Na Prawo Jazdy]
KTW Testy na Prawo Jazdy kategorii A to na bieżąco aktualizowany program umożliwiący przygotowanie do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Baza pytań jak również sposób ich losowania są identyczne jak na państwowym egzaminie na prawo jazdy. Program umożliwia przygotowanie do egzaminu w formie nauki, w której użytkownik może przerabiać kolejno pytania z poszczególnych grup lub w trybie testu, w którym losowany jest zgodnie z zasadami egzaminu test.

Program zapamiętuje również błędnie udzielone w trybie nauki odpowiedzi, przez co łatwiej skupić się na nieopanowanej części pytań i efektywniej przygotować się do egzaminu na prawo jazdy.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.