Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Norton AntiVirus 2010

Jeden z najsłynniejszych programów antywirusowych. W wersji 2010 przebudowano architekturę programu, dzięki czemu ma on działać szybciej, dokładniej i stabilniej.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 815
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Symantec Corporation
Rozmiar: 76.85 MB
Nazwa pliku: NAV10TBEN.exe

[inne wersje programu Norton AntiVirus]
Norton Antivirus 2010, jeden z najsłynniejszych programów antywirusowych. Według producenta ma to być najszybsze i najbardziej efektywne narzędzie z serii Norton Antivirus, a także ma kompleksowo chronić użytkownika przed wszelkiego typu złośliwym kodem nie obciążając przy tym w znaczący sposób zasobów komputera. Dzięki Norton Antivirus 2010 można wykryć wirusy, trojany, niebezpieczne dialery, oprogramowanie reklamowe oraz szpiegowskie. Norton Antivirus 2010 posiada system automatycznej aktualizacji, dzięki czemu twój komputer jest na bieżąco gotowy do walki z zgrożeniami. Norton Antivirus 2010 skanuje pocztę elektroniczną, ruch sieciowy oraz całkiem nieźle radzi sobie z zagrożeniami jeszcze nieskalsyfikowanymi przez producentów.

Wśród nowości wymienić trzeba ochronę przed złośliwym oprogramowanie opartą nie tylko na sygnaturach, ale również technologii Quorum, opartą o analizę reputacji. Edycja 2010 zawiera nowy silnik antyspamowy, bardziej przejrzyste wskaźniki infekcji oraz jest w pełni funkcjonalna w najnowszym systemie Microsoftu - Windows 7.

Wersja 30-dniowa.

Zobacz 608 najlepszych bezpłatnych programów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.