Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Google Chrome 3.0.182.2 Beta

Deweloperska wersja testowa kolejnej edycji przeglądarki wydanej przez Google. Jak podają autorzy jej najważniejszymi zaletami są szybkość oraz stabilność działania. W przypadku wystąpienia problemu program nie powinien się zamknąć, ale umożliwić dalszą pracę. Aplikacja posiada również wbudowany mechanizm zwalczania złośliwego oprogramowania oraz wsparcie dla technologii Google Gears.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 190
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Google Inc.
Rozmiar: 10.35 MB
Nazwa pliku: chrome_installer.exe

[inne wersje programu Google Chrome]
Deweloperska wersja testowa kolejnej edycji przeglądarki Google Chrome. Jak podają autorzy jej najważniejszymi zaletami są szybkość oraz stabilność działania. W przypadku wystąpienia problemu program nie powinien się zamknąć, ale umożliwić dalszą pracę. W przeglądarce zaimplementowany jest tryb "porno" chroniący prywatność użytkownika. Aplikacja posiada również wbudowany mechanizm zwalczania złośliwego oprogramowania oraz wsparcie dla technologii Google Gears.

W deweloperskim wydaniu Google Chrome 3 zaktualizowano silnik renderowania stron WebKit do wersji 531.0, silnik JavaScript V8 do wersji 1.2.5.1 a Google Gears do wersji 0.5.21.0. Edycja 3 to także poprawione błędy w w stabilnosci przeglądarki czy obsługa tagów wideo.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.