Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

TwistedBrush Open Studio 15.69

Program graficzny zawierajacy artystyczne efekty pędzli. Pomimo swoich możliwości jego obsługa nie sprawia problemów, dlatego też mogą korzystać z niego zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Jeśli chciałbyś wzbogacić swoje grafiki, to prezentowane narzędzie jest odpowiednim wyborem. Na stronie producenta można zobaczyć próbki możliwości aplikacji w postaci galerii zdjęć.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 103
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Pixarra
Rozmiar: 11.73 MB
Nazwa pliku: tbrusha_open_studio.exe

[inne wersje programu TwistedBrush Open Studio]
Darmowa edycja popularnego programu graficznego. Pozwala skorzystać z artystycznych efektów pędzli i dla kazdego z nich ustawić odpowiednią gęstość, grubość, przezroczystosc czy kolor. Pomimo sporych możliwości obsługa programu nie sprawia problemów, dlatego też mogą korzystać z niego zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Jeśli chciałbyś wzbogacić swoje grafiki, to prezentowane narzędzie jest odpowiednim wyborem. Na stronie producenta można zobaczyć próbki możliwości aplikacji w postaci galerii zdjęć.

Darmowa edycja TwistedBrush nie ma wbudowanej obsługi filtrów, wartw, różnych rodzajów płótna (podkładów). Nie obsługuje również wtyczek.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.