Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Mini Monitoring 2.1.2.37

Działajacy w ukryciu program, który zapisuje wszystkie poczynania użytkownika komputera. Program zapisuje zrzuty ekranu, pełną historię pracy na komputerze i wszystkie nowo otwarte okna. Narzędzie przechwytuje także wszystkie wpisywane znaki na klawiaturze i przypisuje je do konkretnych okien i programów. Aplikacja idealnie nadaje się do kontroli rodzicielskiej, małych firm, szkół, jednym słowem wszędzie, gdzie potrzebna jest kontrola użytkowników. W nowej wersji MM pozwala zablokować wybrane gry,programy i strony internetowe.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2503
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Dyzmond Software
Rozmiar: 3.94 MB
Nazwa pliku: mm-2.1.zip

[inne wersje programu Mini Monitoring]
Działajacy w ukryciu program, który zapisuje wszystkie poczynania użytkownika komputera. Program zapisuje zrzuty ekranu, pełną historię pracy na komputerze i wszystkie nowo otwarte okna. Narzędzie przechwytuje także wszystkie wpisywane znaki na klawiaturze i przypisuje je do konkretnych okien i programów. Aplikacja idealnie nadaje się do kontroli rodzicielskiej, małych firm, szkół, jednym słowem wszędzie, gdzie potrzebna jest kontrola użytkowników. MM pozwala zablokować wybrane gry, programy i strony internetowe.

Przez wiele aplikacji antywirusowych Mini Monitoring identyfikowany jest jako złośliwe oprogramowanie.

Wersja 14-dniowa.

Nie jest kompatybilna z wersją 1.5. Przed jego instalacją należy usunąć wyniki pracy zebrane przez poprzednie wersje programu.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.