Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Trojan Remover 6.7.0

Program wykrywający w systemie obecność koni trojańskich i usuwajacy je. Program skanuje wszystkie pliki systemowe, wpisy do rejestru systemowego oraz analizuje, jakie programy są uruchamiane podczas startu systemu Windows i w razie potrzeny pozwala na zablokowanie i usunięcie wykrytych szkodników.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 191
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Simply Super Software
Rozmiar: 7.16 MB
Nazwa pliku: trsetup.exe

[inne wersje programu Trojan Remover]
Program wykrywający w systemie obecność koni trojańskich i usuwajacy je. Program skanuje wszystkie pliki systemowe, wpisy do rejestru systemowego oraz analizuje, jakie programy są uruchamiane podczas startu systemu Windows (w ten sposób trojan działa cały czas w systemie). W przypadku zidentyfikowania intruza lub wykrycia podejrzanego pliku aplikacja poda jego lokalizację na dysku i zaproponuje usunięcie wpisów i skrótów odnoszących się do takiego pliku. Program umożliwi również zmianę jego nazwy, aby nie dać mu szansy na ponowną aktywację.

Trojan Remover radzi sobie również z zaawansowanymi trojanami, rezydującymi w pamięci, których unieszkodliwienie jest bardziej skomplikowane. W przypadku wykrycia tego typu szkodników program zrestartuje system, a następnie usunie problem przed ponownym uruchomieniem Windows, a więc zanim trojan zdąży się uaktywnić.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.