Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

4CRM - katalog handlowy 6.1.2

Służy do ewidencji dowolnej liczby baz danych adresowych. Umożliwia wybieranie z baz danych wyszukiwanych zapisów, import oraz eksport danych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 372
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: e-soft TOMASZ LEWANDOWSKI
Rozmiar: 6.2 MB
Nazwa pliku: 4crm.exe

[inne wersje programu 4CRM - katalog handlowy]
Służy do ewidencji dowolnej liczby baz danych adresowych. Umożliwia wybieranie z baz danych wyszukiwanych zapisów, import oraz eksport danych. Kontakty można przydzielać do poszczególnych kategorii, czy branż. Program współpracuje z programami MS Outlook i Word. Pozwala zarządzać grupą użytkowników i ich prawami dostępu.

Dostępnych jest do 30 definiowanych przez użytkownika pól. Nazwy pól i ich rozmieszczenie na zakładkach użytkownik może dowolnie zmieniać i decydować jakiego typu informacje będą w bazie danych przechowywane. Możliwość załączania plików. Moduł sprzedaż wyrobów i usług umożliwia dodawanie do kontaktów informacji dotyczących sprzedaży. Można prowadzić ewidencję zadań związanych z kontaktem (spotkania, obowiązki, rozmowy tel., i inne). Możliwe jest również przeglądanie i aktualizacja zadań w formie kalendarza albo za pomocą zbiorowego zapisu zadań.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.