Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Antiy Ghostbusters 6.07

Nowe wydanie znakomitego narzędzia dla wszystkich, którzy chcą zabezpieczyć swój system przed najróżniejszymi trojanami, robakami, narzędziami hakerskimi czy tzw. "keyloggerami". Aplikacja nie tylko wykrywa groźne programy - w skład pakietu wchodzą również przydatne narzędzia do monitorowania systemu pod kątem potencjalnych zagrożeń. Wersja "Pro" jest bogatsza o kilka dodatków w porównaniu do wersji "Standard"

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 349
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Antiy Labs
Rozmiar: 22.5 MB
Nazwa pliku: AGB6Install.exe

[inne wersje programu Antiy Ghostbusters]
Narzędzie dla wszystkich, którzy chcą zabezpieczyć swój system przed najróżniejszymi trojanami, robakami, narzędziami hakerskimi czy tzw. "keyloggerami".

Aplikacja nie tylko wykrywa groźne programy - w skład pakietu Professional wchodzą również przydatne narzędzia do monitorowania systemu pod kątem potencjalnych zagrożeń (Setting Fix - moduł umożliwiający łatwe spersonalizowanie przeglądarki Internet Explorer, Share Managment - umożliwia wyświetlenie wszystkich udostępnionych innym użytkownikom zasobów, Task/Process/Service Managment - moduł podobny do Menedżera zadań, znanego z systemów Windows, Process to Port Mapper/Network Connection Status - wyświetla szczegółowe informacje o połączeniach sieciowych ).

Co ważne, program potrafi przeszukiwać nie tylko zawartość twardych dysków, dyskietek czy nośników optycznych - możliwe jest również sprawdzenie, czy jakiś "insekt" nie zagnieździł się w pamięci RAM. Możliwe jest także uruchomienie Monitora, który na bieżąco będzie sprawdzał, czy w systemie nie pojawia się jakiś niebezpieczny program (ta opcja jest dostępna tylko w wersji Professional).

Standardowo, AGB jest tak skonfigurowany, by automatycznie usuwał wszelkie wykryte "ghostware" - aczkolwiek aplikacja może też każdorazowo informować o wykryciu trojana (lub czegokolwiek innego) i decyzję, co z nim zrobić, pozostawić użytkownikowi.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.