Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Torrent Episode Downloader 0.92

Prawdziwa gratka dla miłośników seriali telewizyjnych, którzy nie mogą na bieżąco oglądać najnowszych epizodów lub całych sezonów takich tytułów jak: 24, Lost, The Simpsons, South Park i wielu innych. TED to tak naprawdę wyszukiwarka plików torrent współpracująca z domyślnym klientem pobierania zainstalowanym w systemie (np. Azureus, Bittorrent, Bitcomet, itd.).

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 312
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: www.ted.nu
Rozmiar: 1.18 MB
Nazwa pliku: tedv092.exe

[inne wersje programu Torrent Episode Downloader]
Prawdziwa gratka dla miłośników seriali telewizyjnych, którzy nie mogą na bieżąco oglądać najnowszych epizodów lub całych sezonów takich tytułów jak: 24, Lost, The Simpsons, South Park i wielu innych. TED to tak naprawdę wyszukiwarka plików torrent współpracująca z domyślnym klientem pobierania zainstalowanym w systemie (np. Azureus, Bittorrent, Bitcomet, itd.). W bazie programu znajduje się liczebne zestawienie tytułów. Każdy z seriali ma krótkie streszczenie oraz spis ostatnich odcinków.

Jeśli dodasz serial do listy monitorowanych tytułów, TED powiadomi cię, ilekroć w Sieci pojawi się nowa część. Reszta, czyli pobranie pliku, należy już do ciebie. Oczywiście, poza domyślną listą seriali możesz dodawać własne pozycje do zestawienia. Pamiętaj jednak o zdefiniowaniu takich parametrów, jak adres kanału RSS, z którego program będzie pobierał informacje o aktualizacji. TED uwolni cię od codziennego, żmudnego przeglądania serwisów internetowych.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.