Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Opakowania zwrotne 3.3 gold pl

Program przeznaczony dla hurtowni lub firm logistycznych prowadzących gospodarkę opakowaniami zwrotnymi.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 629
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: DH Komputery
Rozmiar: 2.57 MB
Nazwa pliku: setpaldlt33d.exe

[inne wersje programu Opakowania zwrotne]
Najnowsza wersja programu OPAKOWANIA ZWROTNE GOLD 3.3 pozwala na prowadzenie własnego magazynu z opcja remenentu na dowolny dzień oraz, tak jak w poprzednich edycjach, rozliczania klientów z wydanych i przyjętych opakowań.

Program dla magazynów opakowań zwrotnych, hurtowni, firm budowlanych i logistycznych etc. Wersja limitowana OPAKOWANIA ZWROTNE GOLD LTD 3.3 powstała w oparciu o doświadczenia dotychczasowych użytkowników, którym zależy na szybkim generowaniu dokumentów wysyłki i zwrotu, przy intuicyjnej obsłudze, nie wymagającej specjalnej wiedzy w obsłudze komputera. Automatyzacja w programie została ograniczona tylko w jednej

opcji: "modyfikacji" gdzie administrator może "ręcznie" korygować zapisy, co jest czasami niezbędne w sytuacji gdy program pracuje w sieci i jest obsługiwany przez wiele osób. Opcja modyfikacji została wzbogacona o procedurę 'sprawdzania danych' dzięki czemu odnalezienie błednych zapisów jest łatwe i szybkie. Ponadto opcja "szukaj" pozwala na graficzne wyświetlenie dokumentów i transakcji związanych z wybranym klientem (wysyłki, zwroty) w układzie chronologicznym. Dodano też eksport klientów do Excela przy zachowaniu eksportu danych o transakcjach. Wersja komercyjna pozwala na wydruk "pustych" dokumentów magazynowych dla wypełnienia ich przez klienta i kierowcę, oraz mozliwość eksportu dokumentu do edytora (Word, Wordpad), a stamtąd przykładowo do programu pocztowego czy faksowego.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.