Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

myShowUp 0.43 pl

Darmowy program do nauki w nowatorski sposób słówek i zwrotów angielskich (ale nie tylko). Głównym zamysłem przy tworzeniu tego programu było stworzenie takiego narzędzia, które wspomagałoby naukę nowych słówek i zwrotów angielskich bez poświęcania na to dodatkowego czasu.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1101
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Marcin Starczewski
Rozmiar: 467 KB
Nazwa pliku: setup_myshowup.exe
Darmowy program do nauki w nowatorski sposób słówek i zwrotów angielskich (ale nie tylko). Głównym zamysłem przy tworzeniu tego programu było stworzenie takiego narzędzia, które wspomagałoby naukę nowych słówek i zwrotów angielskich bez poświęcania na to dodatkowego czasu. Program myShowUp podczas korzystania przez nas z komputera wyświetla w nieprzeszkadzający nam sposób okienko ze słówkami/zwrotami (automatycznie pobranymi z internetu), dzięki czemu mimowolnie przyswajamy nową wiedze.

Dzięki niemu możemy się nauczyć w ciągu roku 2000 słówek i zwrotów bez poświęcania dodatkowego czasu na naukę. Program doskonale nadaje się dla osób będących wzrokowcami. Program może być również wykorzystywany do nauki czegokolwiek co wymaga zapamiętywania. Można przygotować dane w taki sposób aby np. nauczyć dziecko tabliczki mnożenia, ortografii albo dat z historii.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.