Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

TransMac 7.6

Dzięki tej aplikacji użytkownik ma pełen dostęp do nośników (dyskietek, płyty CD, DVD, dysków twardych ) w standardzie Macintosh. TransMac pozwala również na zapis w tym formacie. Aplikacja jest niezwykle przydatna dla użytkowników korzystających zarówno ze zwykłych pecetów, jak i "maków".

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2436
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Acute Systems
Rozmiar: 1.2 MB
Nazwa pliku: tmsetup.exe

[inne wersje programu TransMac]
Dzięki tej aplikacji użytkownik ma pełen dostęp do nośników (dyskietek, płyty CD, DVD, dysków twardych ) w standardzie Mac OS X. TransMac pozwala również na zapis w tym formacie. Aplikacja jest niezwykle przydatna dla użytkowników korzystających zarówno ze zwykłych pecetów, jak i "maków".

Do funkcji aplikacji należy obsługa zapisu i odczytu nośników danych, obsługa najpopularniejszych interfejsów (USB, IDE, ATAPI, FireWire (IEEE1394), SCSI, itd.), standardowych partycji HFS (podstawowa partycja Mac OS) oraz HFSX/HFS+ (partycja rozszerzona). Dla tych, którzy nie chcą przekładać z jednego komputera do drugiego nagrywarki płyt interesującą funkcją będzie możliwość wypalenia obrazów (dmg, img, iso, image).

Dla miłośników majsterkowania w systemie będzie możliwość przełożenia dysku z maca do peceta i otwieranie w programie wszystkich katalogów i plików. Obsługa programu jest zbliżona do korzystania z najzwyklejszego menedżera plików.

Wersja 30-dniowa
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.