Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Skype 3.2.0.175 pl

Finalne "trzecie" wydanie stworzonego przez zespół pracujący nad KaZaA fenomenalnego programu służącego do prowadzenia rozmów głosowych w technologii VoIP przez Internet. Program posiada polską wersję językową. Do najważniejszych nowości należą Skypecasts i Czaty publiczne, umożliwiające tworzenie rozmów i komunikowanie się na forach publicznych. Przy tej okazji wprowadzono również usługę Click-to-call, pozwalającą wykonywać połączenia telefoniczne bezpośrednio ze strony internetowej.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 3120
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Skype Ltd.
Rozmiar: 23.7 MB
Nazwa pliku: SkypeSetup.exe

[inne wersje programu Skype]
Skype to forma telefonu internetowego pozwalającego na prowadzenie rozmów głosowych z innymi użytkownikami programu rozmieszczonymi na całym Świecie. Aplikacja wykorzystuje w tym celu zaawansowaną technologię peer-to-peer, która współpracuje z praktycznie każdą zaporą ogniową i routerem bez potrzeby dodatkowej konfiguracji . Głównymi zaletami programu są: łatwa instalacja, prosty i intuicyjny interfejs, bardzo dobra jakość dźwięku oraz wysoki poziom bezpieczeństwa (dane z głosem są przesyłane w zaszyfrowanych pakietach).

Oprócz połączeń pomiędzy komunikatorami można wykupić również opcję telefonowania na numery stacjonarne w wybranych krajach. W programie dostępny jest funkcjonalny katalog publiczny, który umożliwia szybkie odnalezienie znajomych. Do katalogu każdy użytkownik może dodać swój szczegółowy profil wraz ze zdjęciem (tworzenie Avatarów). Program posiada polską wersję językową.

Do najważniejszych nowości należą:

- możliwość robienia zdjęć za pomocą kamery internetowej;

- nowy system elminacji echa;

- funkcja Send Money;

- poprawki w interfejsie.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.