Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

BurnInTest 5.3 Professional 1005 64-bit

Aplikacja, która przeprowadza testy stabilności większości podzespołów komputera osobistego. Wydanie przeznaczone dla systemów 64-bitowych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 472
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Passmark Software
Rozmiar: 2.57 MB
Nazwa pliku: bitpro_x64.exe

[inne wersje programu BurnInTest]
Aplikacja, która przeprowadza testy stabilności większości podzespołów komputera osobistego. Narzędzie symuluje skrajne warunki dla procesora, portów, kart rozszrzeń, itd. Podczas tych procesów program odnotowuje wszelkie nieścisłości i błędy, a na koniec wysyła raport z ewentualnymi rozwiązaniami problemów. Jest to wygodna aplikacja dla tych, którzy lubią często ingerować w ustawienia komputera i wolą wiedzieć wcześniej o możliwych katastrofach.

Narzędzie jest idalnym sprawdzianem stabilności lub może stanowić podstawowy sprawdzian nowego sprzętu. Poszczególne podzespoły są poddawane silnym obciążeniom i łatwo wychwycić nieprawidłowe działanie układów. Nie tylko sprawdzisz działanie karty graficznej, ale będziesz w stanie rozpoznać nieprawidłowe działanie układu 2D i zanieść nowy komputer lub jego element do serwisu w ciągu pierwszych 7 dni od zakupu.

Wersja 30-dniowa. Wydanie przeznaczone dla systemów 64-bitowych.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.