Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

VNP Argus 1.0 pl

Profesjonalny kombajn do zabezpieczania zbiorów, za pomocą którego można tworzyć wieloelementowe archiwa, szyfrować zbiory, w sposób nieodwracalny niszczyć pliki itp.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 424
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Bogdan Ożarowski
Rozmiar: 837 KB
Nazwa pliku: argussetup.exe

[inne wersje programu VNP Argus]
Profesjonalny kombajn do zabezpieczania zbiorów, za pomocą którego można tworzyć wieloelementowe archiwa, szyfrować zbiory, w sposób nieodwracalny niszczyć pliki itp. wieloelementowe archiwa można tworzyć w formatach : -.zip, *cab, *.lha, *.bh i *.jar. Szyfrowanie zbiorów przeprowadzać można za pomocą algorytmów DES, Triple DES, TEA, CAST 128, RC2, RC4, SERPENT, TWOFISCH, BLOWFISH i RIJNDAEL. Archiwa można tworzyć na kilka różnych sposobów - poprzez prostą kompresję zbiorów, stosując automatyczne szyfrowanie po kompresji lub po zaszyfrowaniu nieodwracalnie zniszczenie archiwum (w efekcie pozostaje tylko jego zaszyfrowana wersja).

Profesjonalna niszczarka zbiorów oparta jest na algorytmie rozwijanym przez autora od lat. Spełnia ona z dużym naddatkiem normy bezpieczeństwa NSA - zniszczonego za jej pomocą zbioru nie można odtworzyć nawet za pomocą bardzo specjalistycznych narzędzi, niszczenie jest nieodwracalne.

Podstawową filozofią programu jest maksymalna łatwość obsługi. Pomaga w tym rozwinięty program pomocy wprowadzający do obsługi programu dosłownie krok po kroku.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.