Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

NOD32 NT 2.7 pl

NOD32 jest zaawansowanym technologicznie, a jednocześnie prostym w obsłudze systemem antywirusowym, dostępnym w polskiej wersji językowej.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 916
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Dagma Sp. z o.o.
Rozmiar: 14.56 MB
Nazwa pliku: nentplst.exe

[inne wersje programu NOD32 NT]
Program antywirusowy znany z doskonałej wykrywalności wirusów i wysokiej szybkości skanowania. Zaawansowana analiza heurystyczna, z której słynie NOD32, pomaga wykrywać wirusy nowe i jeszcze niesklasyfikowane przez światowe laboratoria. Wersja testowa, działająca przez 30 dni posiada wszystkie cechy pełnej wersji i regularnie aktualizuje swoją bazę wirusów.

NOD32 w wersji 2.7 jest w pełni kompatybilny z Windows Vista, w tym również z 64-bitowymi wersjami systemów Vista, XP oraz Windows Server 2003. Dzięki bliskiej współpracy programistów ESET z firmą Microsoft, NOD32 w pełni integruje się również z Windows Security Center.

Modyfikacji poddano silnik skanujący ThreatSense. Technologia wykrywania rootkitów o nazwie Anti-Stealth pozwala programowi NOD32 monitorować faktycznie działające w systemie procesy bez względu na to, czy są one widziane przez system operacyjny. Technologia jest w pełni transparentna dla użytkownika i jest włączona domyślnie. W uproszczeniu – Anti-Stealth działa niczym rentgen – potrafi wykryć działające rootkity niewidoczne dla użytkownika i samego systemu operacyjnego.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.