Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

pCon.planner (64-bit) 7.3.0.104

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 122
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor:
Rozmiar: 113.96 MB
Nazwa pliku: pCon.planner_x64_7.3.0.10...
pCon.planner jest bezpłatnym, profesjonalnym programem do aranżacji pomieszczeń, o szeregu rozbudowanych funkcji znacznie wykraczających poza proces projektowania. Program umożliwia wykonanie projektów płaskich, dokumentacji technicznej, konstrukcji oraz - dzięki zintegrowanym silnikom renderującym - wizualizacji. Oprócz kompatybilności z wieloma powszechnie stosowanymi formatami danych graficznych, takich jak DWG, 3DS, SKP, użytkowników zaskoczy również łatwość modyfikacji obiektów, nawigowania oraz możliwość tworzenia własnych prostych obiektów 3D. Pod tym kątem interfejs i wybrane funkcje nawiązują do 3ds maxa. Obsługa programu jest intuicyjna. Pracujący wcześniej w środowisku CAD odnajdą się szybko dzięki analogii w zakresie m.in. charakteru wyświetlania podpowiedzi na temat używania danych funkcji. Dla architektów, którzy projektują wnętrza, to wygodne, bezpłatne narzędzie, które pozwoli zaoszczędzić środki i czas.

pCon.planner daje dostęp do rozbudowanych katalogów modeli 3d artykułów wyposażenia wnętrz od producentów z całego świata. Katalogi dostępne są z poziomu programu i umożliwiają dodanie do projektu danego modelu jednym kliknięciem. Użytkowników zachwyci fakt dostępu do zawsze aktualnej oferty wysokiej jakości modeli od wielu producentów. Dużym zainteresowaniem cieszy się również możliwość szybkiego tworzenia zróżnicowanych multimedialnych prezentacji, gdzie w jednej prezentacji użytkownik dodaje pliki wideo, animacje, panoramę 360, pliki graficzne czy interaktywne obrazy z informacją szczegłóową dotyczącą produktów użytych w projekcie – widoczną po kliknięciu na dany obiekt.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.