Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Bat! Home Edition 7.3.4

The Bat! to jeden z najpopularniejszych klientów poczty e-mail. Posiada sporo użytecznych funkcji oraz możliwość używania wtyczek, które jeszcze bardziej zwiększają jego funkcjonalność.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 101
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: RIT Research Labs
Rozmiar: 34.78 MB
Nazwa pliku: thebat_32_7-3-4.msi

[inne wersje programu The Bat! Home Edition]
The Bat! powstał, aby zabezpieczyć Twoją korespondencję elektroniczną przed kradzieżą danych i dostępem do niej osób trzecich. Z The Bat! będziesz niezależny od internetowych i globalnych dostawców usług poczty elektronicznej, którzy utrzymują twoje wiadomości w chmurze. Program jest w stanie obsługiwać i przechowywać nieograniczoną liczbę wiadomości. Indywidualne filtry niestandardowe zapewniają, że Twoja poczta e-mail jest automatycznie zorganizowana tak, jak lubisz. Elastyczna książka adresowa pozwala w łatwy sposób zarządzać kontaktami - możesz przesłać swoje dotychczasowe z Google, Outlooka i innych serwerów. Nic też nie stoi na przeszkodzie, abyś uzupełniał ręcznie dane osobowe i biznesowe. Wygodna opcja to funkcja dodawania zdjęcia i dostosowania wyglądu wiadomości dla każdego kontaktu z osobna.

Tha Bat! posiada wygodne okno komponowania wiadomości – umożliwia między innymi dodawanie emotikonów, formatowanie tekstu, dodawanie zdjęć i linków e-mail w treści wiadomości. Jest także możliwe łączenie się w różnych językach dzięki narodowym stronom kodowym. The Bat! jest kompatybilny z Microsoft Windows XP i najnowszymi wersjami systemu operacyjnego Windows. Nie ma minimalnych wymagań, dotyczących wielkości pamięci lub szybkości procesora, działa na każdej platformie Windows, z minimalną rozdzielczością ekranu - 1024x768.

W nowej wersji wprowadzono obsługę protokołu EWS dla MS Exchange Server 2007 i późniejszych, a także obsługę protokołu CardDAV dla synchronizacji książki adresowej.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.