Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Ashampoo Photo Commander 14.0.5

Ashampoo Photo Commander to aplikacja do kompleksowej obsługi zdjęć i grafik. Możemy miedzy innymi dodawać efekty, tworzyć pokazy slajdów czy też tworzyć playlisty.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 98
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Ashampoo GmbH & Co. KG
Rozmiar: 304.99 MB
Nazwa pliku: ashampoo_photo_commander_...

[inne wersje programu Ashampoo Photo Commander]
Ashampoo Photo Commander to programdo szybkiego przeglądania, organizowania i zarządzania kolekcją zdjęć cyfrowych. Dzięki tej aplikacji wszystkie czynności związane z kopiowaniem fotografii, nagrywaniem na płyty, publikowaniem w Internecie czy przeglądanie ich w formie pokazu slajdów. Aplikacjaposiada intuicyjny interfejs, w którym można oglądać miniaturę obrazka, jego właściwości (nazwa, format, rozdzielczość, rozmiar, głębia koloru, proporcje czy informacje na temat aparatu, którym wykonano zdjęcie).

W najnowszych wersjach Ashampoo Photo Commander uatrakcyjniono wygląd interfejsu. Poprawiono stabilność i szybkość działania a także dodano nowe efekty zdjęciowe, nowy moduł w kalendarzu, możliwość wpisywania opisów do zdjęć i tworzenia playlist połączonych razem muzyki, zdjęć i wideo. Dodatkowym atutem jest możliwość importowania plików multimedialnych z kamery lub aparatu i wiele innych ciekawych funkcji. Kolejna wersja została pozbawiona kilka mniejszych błędów.

UWAGI

Program wymaga bezpłatnej rejestracji, która wydłuża okres testów do 30 dni.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.