Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lunascape 6.13.0

Lunascape to przeglądarka internetowa wyposażona w trzy silniki renderujące. Posiada także rozwiązania znane z innych przeglądarek.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 331
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lunascape, Inc.
Rozmiar: 36.69 MB
Nazwa pliku: Luna_6.13.0.exe

[inne wersje programu Lunascape]
Lunascape to przeglądarka internetowa, która zdobywa sobie coraz większą popularność wśród użytkowników na całym świecie. Co prawda daleko jej jeszcze do zagrożenia komuś z „wielkiej trójki” (Chrome, Firefox, Internet Explorer), jednak twórcy cały czas wprowadzają nowości, mające przyciągnąć kolejne osoby do tego właśnie produktu. Lunascape ma kilka ciekawych rozwiązań, z których wypada wymienić używanie trzech silników renderujacych: Gecko, Trident oraz Webkit. Domyślnie korzysta z tego drugiego, jednak można zmienić to w opcjach konfiguracji.

Ponadto przeglądarka posiada bardzo duże opcje układania własnego interfejsu użytkownika. Znajdziemy tu również rozwiązania z innych aplikacji, jak przeglądania w kartach, obsługa stylów, a także wtyczek. Tu wypada zauważyć, że Lunascape jest kompatybilna z wtyczkami stworzonymi pod Firefoxa. O innych możliwościach tej aplikacji można przekonać się osobiście, pobierając za darmoLunascape z tej właśnie strony. Nowa edycja programu przynosi poprawki i usprawnienia, optymalizujące jego działanie.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.