Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Uplay 15.0.2.4624

Uplay to klient platformy dla graczy, stworzonej przez Ubisoft. Umożliwia interakcje ze społecznością miłośników dobrych gier.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 976
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Ubisoft
Rozmiar: 65.66 MB
Nazwa pliku: Uplay_15.0.2.4624.exe

[inne wersje programu Uplay]
Uplay to międzyplatformowa usługa, która posiada już ponad 50 gier. Dzięki jej używaniu zabawa wzbogacona jest nagrody, osiągnięcia oraz umożliwia udział w życiu społeczności. Dołączenie do społeczności Uplay oznacza możliwość skorzystania z wszystkiego co najlepsze w ofercie Ubisoft, włączając w to wiele darmowych dodatków do gier oraz prawdziwych nagród. Podnieś swoje granie na wyższy poziom - zyskaj dostęp do statystyk społeczności i zaproś do niej znajomych, modyfikuj swego awatara, sprawdź swoją pozycję na tle swoich znajomych i całej społeczności.

Uplay oferuje nagrody takie jak np. niedostępne w inny sposób ubrania dla postaci w grze (np. Edward The Legend Outfit dla Assassin's Creed IV). Umożliwia również zarządzanie posiadanymi tytułami oraz gromadzenie statystyk (np. ile czasu spędziło się w danej grze). Posiada polską wersję językową. W tym wydaniu aplikacji wprowadzono poprawki techniczne.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.