Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Teen Spirit 0.9.541

Muzyczny organizer, który pomoże Ci w zapanowaniu nad ogromną kolekcją piosenek. W łatwy sposób narzędzie integruje foldery, płyty CD oraz DVD w jedną bazę.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 411
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Artificial Spirit
Rozmiar: 621 KB
Nazwa pliku: tssetup.zip

[inne wersje programu Teen Spirit]
Muzyczny organizer, który pomoże Ci w zapanowaniu nad ogromną kolekcją piosenek. W łatwy sposób narzędzie integruje foldery, płyty CD oraz DVD w jedną bazę. Można ją przeszukiwać pod kątem plików audio i wideo, a następnie wybierać informacje znajdujące się w metadanych (ID3v2). Jeśli plik nie posiada dodatkowych informacji pod uwagę są brane nazwy plików i folderów. Interfejs programu przypomina nieco Eksploratora, dzięki czemu jego obsługa jest intuicyjna i niezwykle prosta.

Wbudowany odtwarzacz multimedialny pozwala na szybkie przeglądanie wybranej kolekcji, a funkcje pobierania z Internetu okładek płyt i szczegółowych informacji dotyczących konkretnego utworu ułatwiają rozbudowę podstawowej bazy. Do tego dochodzi funkcja szybkiej zmiany nazw plików audio w celu uporządkowania dysku. Warto wspomnieć, że program odtwarza najpopularniejsze pliki multimedialne (m.in. MP3, MP2, WMA, AVI, MPG, MPEG, ASF).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.