Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Nox App Player 2.2

Nox App Player to emulator systemu Android, otwierający przed użytkownikiem dostęp do nieprzeliczonej ilości gier i programów.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1387
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Bignox
Rozmiar: 258.3 MB
Nazwa pliku: nox_setup_v2.2.0.0_full_E...

[inne wersje programu Nox App Player ]
Nox App Player to dostępny za darmo emulator systemu Android. Bazowany jest na edycji systemu w wersji 4.4.2. Pozwala na takie operacje jak uruchamianie gier i programów, nie ma również problemu z dostępem do sklepu Google Play. Użytkownik może również używać mikrofonu i kamery podpiętych do komputera jako mikrofonu i kamery smartfona. Co wyróżnia ten program od innych, to możliwość podpięcia gamepada, a także mapowania klawiszy, dzięki czemu możliwe jest używanie w grach klawiatury komputera.

Nox App Player wyposażony został w nowatorską funkcję multiplayer. Pozwala ona na uruchomienie kilku okienek programu jednocześnie. W każdym może być uruchomiony inny program lub gra. Dzięki temu nie trzeba minimalizować jednej aplikacji, aby uruchomić inną. Niestety, nie ma interfejsu w polskiej wersji językowej, ale posiadacze smartfonów nie powinni mieć problemów z obsługą emulatora. Z podobnych aplikacji polecamy BlueStacks.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.