Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Cent Browser 1.2.13.10

Cent Browser to specjalna wersja przeglądarki Chromium. Posiada dodatkowe możliwości, kładzie także nacisk na prywatność użytkownika.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 219
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Cent Studio
Rozmiar: 46.58 MB
Nazwa pliku: centbrowser_1.2.13.10.exe

[inne wersje programu Cent Browser]
Cent Browser to przeglądarka internetowa, bazowana na Chromium. Z pewnością spodoba się użytkownikom Chrome, ponieważ posiada podobny interfejs. W stosunku do wymienionych wprowadzono tu jednak pewne zmiany, jak np. obsługa gestów myszki, zoptymalizowane zużycie pamięci, możliwość przeglądania stron w zakładce incognito, a także możliwość własnej konfiguracji nowych zakładek.

Cent Browser to także duży nacisk na prywatność użytkownika oraz blokowanie potencjalnych szkodników, które mogą próbować zaatakować system. Przeglądarka ta pozwala na import zakładek, dzięki czemu można łatwo podpiąć do niej wszystkie ulubione strony zaznaczone w innych, np. Firefoksie. Warto dodać, że posiada ona polski interfejs i menu, co znacznie ułatwia nawigacje i wprowadzanie własnych ustawień. Możliwe jest także dodawanie rozszerzeń - przeglądarka może korzystać z pisanych dla Chrome.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.