Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

DiskSavvy Ultimate 7.4.28

DiskSavvy Ultimate to narzędzie do analizowania przestrzeni na twardym dysku. Posiada także wbudowany manager zarządzania plikami.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 221
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Flexsense
Rozmiar: 5.5 MB
Nazwa pliku: disksavvyult_setup_v7.5.3...

[inne wersje programu DiskSavvy Ultimate]
DiskSavvy Ultimate to niewielka {{a:http://pl.wikipedia.org/wiki/Aplikacja_(informatyka)}aplikacjaaplikacja, której zadaniem jest analiza miejsca na twardym dysku. Przyda się to pod kątem obliczania jego możliwości, a jeśli mamy serwer, jest to rzecz nieodzowna. DiskSavvy Pro potrafi przeanalizować dyski twarde do 200 TB pojemności. Program{{/a} posiada wbudowane narzędzia do zarządzania plikami, jak na przykład opcje kopiowania, przemieszczania czy usuwania plików. Obsługuje nazwy zapisane w formacie Unicode i nie ma problemu nawet z długimi nazwami plików.

DiskSavvy Ultimate przyda się wszędzie tam, gdzie ilość wolnego miejsca na dysk twardytwardym dysku ma znaczenie. Wydanie Ulktimate od darmowegi i Pro różni się pojemnością obsługiwanych dysków.

W najnowszej wersji dodano możliwość zapisania listy 100 największych plików i folderów w formacie HTML, PDF lub CSV, a także wyeksportowanie jej do bazy danych SQL.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.