Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AutoIt 3.3.12.0

AutoIt to język skryptowym zaprojektowany do automatyzowania aplikacji graficznego interfejsu środowisk z rodziny Microsoft Windows.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 380
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Jonathan Bennett
Rozmiar: 11.88 MB
Nazwa pliku: autoit-3.3.12.0.exe

[inne wersje programu AutoIt]
AutoIt jest interpretowanym językiem skryptowym zaprojektowanym do automatyzowania aplikacji graficznego interfejsu środowisk z rodziny Microsoft Windows (95, 98, Me, NT, XP) przez Jonathana Bennetta w 1999 roku i jest rozwijany do dziś zarówno przez samego autora, jak i fanów języka, podpisujących się jako AutoIt Team. Aktualna wersja ma składnię podobną do języków takich jak Visual Basic czy JavaScript, czyli popularnych języków dla programistów.

Interpreterem języka AutoIt v3 jest plik wykonywalny autoit3.exe który tłumaczy pliki z rozszerzeniem .au3. Interpreter został zaprojektowany tak, aby być niewielkich rozmiarów, a przy tym całkowicie samodzielną aplikacją, wolną od zewnętrznych bibliotek systemowych DLL. Nowości w wydaniu 3.3.8.0 dotyczą kilkudziesięciu ulepszeń i poprawek, dzięki czemu język jest jeszcze bardziej funkcjonalny i daje większe możliwości programistom.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.