Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

DarkWave Studio 4.6.7

DarkWave Studio to całkowicie darmowy, posiadający mnóstwo możliwości program do tworzenia własnej muzyki. Wachlarz opcji oferowanych przez tą aplikację jest olbrzymi

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 427
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Daniel Werner
Rozmiar: 2.67 MB
Nazwa pliku: DarkWave-Studio-4.6.7.exe

[inne wersje programu DarkWave Studio]
DarkWave Studio to całkowicie darmowy program, który pozwoli każdemu użytkownikowi na sprawdzenie, jakim byłby muzykiem. Aplikacja ta składa się z kilku modułów – od właściwego panelu do kreowania muzyki (gdzie można wykorzystywać między innymi wirtualne instrumenty VST{/VSTi), po mikser oraz generator efektów. Każdy panel ma swój osobny „pokój”, więc nie mamy nagromadzenia w jednym miejscu wszystkich możliwych opcji, a wygodne rozłożenie ich według użycia.

DarkWave Studio wykorzystuje w pełni możliwości karty muzycznej oraz procesora użytkownika – mamy tu zaimplementowaną obsługę wielu rdzeni. Mimo że program sam w sobie zawiera mnóstwo efektów i możliwości dotyczących dźwięku (np. Arpeggiator), można jeszcze bardziej zwiększyć jego możliwości poprzez dołączanie różnorakich wtyczek. Efekty naszej twórczości możemy zapisywać w popularnych formatach audio, jak np. mp3. Niektórym użytkownikom może z początku sprawić trudność jego obsługa - na szczęście w sieci znajduje się sporo stron wyjaśniających zasady działania tej udanej aplikacji.

W najnowszej wersji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.

UWAGA

Jest to instalator sieciowy
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.