Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Punkt Skupu 10.1

Punkt Skupu jest aplikacją przeznaczoną dla wszelakich punktów skupu surowców wtórnych. Zapewnia wszechstronną obsługę tego rodzaju działalności.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 238
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor:
Rozmiar: 6.07 MB
Nazwa pliku: punkt_skupu_10.1.exe

[inne wersje programu Punkt Skupu]
Punkt Skupu jest aplikacją przeznaczoną dla wszelakich punktów skupu surowców wtórnych (złom, miedź, aluminium). Powstała ona w celu jak najlepszego ułatwienia pracy osobom prowadzącym tego typu placówki i jest kompletnym narzędziem do tego celu. Punkt Skupu pozwala w łatwy i szybki sposób wprowadzać nowe dane do ewidencji, wystawiać formularze przyjęcia odpadów i surowców wtórnych, a także gromadzić dane stałych kontrahentów w bazie danych. We wszystkich przypadkach otrzymujemy możliwość wygodnego posortowania danych według wybranych parametrów – nazwa/nazwisko, numer NIP, itp.

Punkt Skupu przyda się także w firmie posiadającej kilka placówek – program pracuje w sieci i umożliwia prowadzenie wspólnych baz klientów, magazynów i ewidencji. Mamy tu także możliwość wystawiania rachunków i faktur – VAT, KP/KW.

W tym wydaniu aplikacji:

-dodano kolumnę "Zanieczyszczenie" do Formularza przyjęcia odpadów" (Opcje programu - Formularze).

- utworzono system kont pracowników z uprawnieniami. Nazwisko zalogowanego pracownika widnieje na drukowanych dokumentach, ponadto każdy pracownik może mieć inne uprawnienia (np. do podglądu faktur i raportów sprzedaży).

- zmieniono: zmiana daty wystawienia dokumentu (dotyczy wszystkich typów dokumentów w programie), nie powoduje już jego "resetu", czyli wyczyszczenia jego zawartości. Umożliwia to np. zmianę daty wystawienia faktury sporządzanej do dokumentu WZ lub po dodaniu pozycji do faktury.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.