Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Obsługa Sprzedaży ObSp 15.01.B

ObSp to aplikacja przeznaczona do obsługi sprzedaży i gospodarki. Zarządzanie magazynem uwzględnia pełną ewidencje stanów magazynowych, rozliczanie magazynu i inne.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 311
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Varico
Rozmiar: 118.09 MB
Nazwa pliku: ObSp_15.01.B.exe

[inne wersje programu Obsługa Sprzedaży ObSp]
Obsługa Sprzedaży ObSp to aplikacja przeznaczona do obsługi sprzedaży i gospodarki magazynowej w małych i średnich przedsiębiorstwach. Funkcjonalność rozwiązania umożliwia prowadzenie ewidencji zakupów, dowolną organizacje asortymentu produktów, obsługę kasy i banku, oraz pełną obsługę należności i zobowiązań. Zarządzanie magazynem uwzględnia pełną ewidencje stanów magazynowych, rozliczanie magazynu metodą FIFO, LIFO lub z dowolnej dostawy oraz automatyczne wystawianie dokumentów WZ.

Obsługa Sprzedaży ObSp posiada praktyczne rozwiązanie w postaci ekranu startowego, umożliwia na bieżąco prezentacje podstawowych zestawień i wykresów dotyczących sprzedaży. Program wspomaga także zarządzanie przedsiębiorstwem, dzięki modułowi planowania pracy oraz licznym zestawieniom pozwalającym na niezwykle dokładną analitykę sprzedaży i jej rentowności. Interfejs programu jest przejrzysty i intuicyjny, umożliwiający szybki dostęp do kluczowych opcji.

W tej wersji pojawiły się:

- nowa opcja "Przypomnienia", która umożliwia łatwe dodawanie ważnych wydarzeń oraz ich prezentację na dany okres, a przede wszystkim szybki do nich dostęp.

- możliwości wydruku list wynagrodzeń w ''Arkuszu wypłat wynagrodzeń''.

- nowe wzory oraz e-deklaracje dla CIT-8 w wersji 22.

UWAGA

Wersja trial ważna jest przez 30 dni lub 60 uruchomień programu. Po upływie tego czasu (lub po 60 uruchomieniu) działanie programu nie zostanie w żaden sposób ograniczone a jedynie znacznie spowolnione.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.