Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

openElement 1.49

openElement to wygodny edytor wizualny do tworzenia witryn www. Poradzą z nim sobie nawet osoby nie mające żadnego doświadczenia.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 255
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Element Technologie
Rozmiar: 47.46 MB
Nazwa pliku: openElement_1.49.exe

[inne wersje programu openElement]
openElement to darmowa aplikacja do tworzenia stron www. Obsługuje ona HTML5, PHP, CSS3, bazy danych, .xhtml, posiada również wbudowane narzędzia SEO. Jako że jest to kreator graficzny (WYSIWYG), strony może robić każdy, nawet jeżeli kompletnie nie zna się na programowaniu. Jest to dość elastyczny program, dzięki któremu można stworzyć zarówno prostą stronę, jak i bardziej złożoną witrynę. Użytkownik otrzymuje szereg narzędzi, za pomocą których może ustawić wszystkie parametry zarówno strony, jak i znajdującej się na niej elementów.

openElement posiada wbudowany zestaw szablonów, dzięki czemu można przystąpić do pracy na gotowym "szkielecie" strony. Nie ma problemu z dodawanie skryptów, kontenerów, pól, ramek czy tabelek. Stworzona tu strona może posiadać obsługę czytników RSS. Wśród narzędzi znajduje się tu klient serwera FTP, dzięki czemu utworzoną stronę można opublikować od razu w internecie. W najnowszej wersji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.