Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

PicPick 4.0.5

PicPick to wielofunkcyjny program do grafik i zdjęć. Mamy możliwość przeglądania, edytowania, dodawania kształtów, tekstów i wiele innych funkcji.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 432
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NTeWORKS
Rozmiar: 13.05 MB
Nazwa pliku: picpick_4.0.5.exe

[inne wersje programu PicPick]
PicPick to wielofunkcyjny program do grafiki - mamy tu zarówno możliwość jej przeglądania, jak też i dokonywania edycji. Na tym jednak jego możliwości się nie kończą - otrzymujemy tu narzędzie do przechwytywania ekranu, a także wybranego obszaru. PicPick oferuje takie narzędzia jak próbnik kolorów, paleta, możliwości rysowania, kształty geometryczne, możliwość dodawania tekstu do grafiki, itp. Nadto obrabiane zdjęcia możemy wprost z poziomu aplikacji posłać na serwer FTP, poprzez e-mail, na Facebook i Twittera. W najnowszej wersji zlikwidowano zauważone bugi oraz wprowadzono niewielkie poprawki do interfejsu.

Aplikacja ta posłuży zarówno do domowej, jak i profesjonalnej obróbki grafik - mamy możliwość zmiany rozmiaru, a także przygotowania ich pod kątem DPI. Dla wygody użytkowników możemy ustalać rozmiary nie tylko w pikselach, ale też i w centymetrach oraz calach. Wszystko to PicPick oferuje za darmo i po polsku.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.