Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Advanced SystemCare 8 Free 8.1.0.652

Advanced SystemCare to zaawansowane narzędzie do optymalizacji systemu. Obsługuje rejestr, blokuje szkodliwe programy, czyści niepotrzebne pliki, itp.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 824
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: IObit
Rozmiar: 44.45 MB
Nazwa pliku: advanced-systemcare-8.1.0...

[inne wersje programu Advanced SystemCare 8 Free]
Advanced SystemCare to narzędzie do szybkiej optymalizacji systemów Windows. Pozwala naprawić błędy w rejestrze, usunąć spyware, dziury w zabezpieczeniach, szkodliwe programy startujące razem z systemem lub znajdujące się w plikach tymczasowych.

Advanced SystemCare to aplikacja zawierająca moduły zarządzania pamięcią, plikami tymczasowymi i cookies czy uruchomionymi procesami i usługami. Skanuje cały system operacyjny w celu wykrycia błędnie działających lub źle zainstalowanych programów. Jest to na pewno jeden z polecanych programów do optymalizacji naszego komputera i co najważniejsze - program jest całkowicie darmowy!

Nowości w tej wersji:

- dodanie czasu startu systemu w Startup Menadżerze

- wsparcie dla skrótu Ctrl+Alt+X

- IObit Uninstaller 4.2

- aktualizacja bazy złośliwego oprogramowania

- lepsze wsparcie dla wyświetlania na 4K

- ulepszenie obsługi ACDsee, Adobe_crobat_xi_pro, Peazip, PowerDVD, QuickTime Player, KMPlayer, Total Video Player, Windows Paint, Winamp Player, VLC Media Player, etc.

- ulepszone wykrywanie prywatności dla Chrome 40.0, Firefox 35.0, Oprea 26.0, RealPlayer Cloud 17.0, Dropbox3.0, Flash Player16.0, Skype7.0, TeamViewer10.0, Sketchup Make15.0, iTunes12.0, etc.

- poprawki bugów
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.