Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

DiskSavvy Ultimate (64-bit) 7.1.24

DiskSavvy Ultimate to narzędzie do analizowania przestrzeni na twardym dysku. Posiada także wbudowany manager zarządzania plikami.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 182
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Flexsense
Rozmiar: 6.03 MB
Nazwa pliku: disksavvyult_setup_v7.1.2...

[inne wersje programu DiskSavvy Ultimate (64-bit)]
DiskSavvy Ultimate to niewielka {{a:http://pl.wikipedia.org/wiki/Aplikacja_(informatyka)}aplikacjaaplikacja, której zadaniem jest analiza miejsca na twardym dysku. Przyda się to pod kątem obliczania jego możliwości, a jeśli mamy serwer, jest to rzecz nieodzowna. DiskSavvy Pro potrafi przeanalizować dyski twarde do 200 TB pojemności. Program{{/a} posiada wbudowane narzędzia do zarządzania plikami, jak na przykład opcje kopiowania, przemieszczania czy usuwania plików. Obsługuje nazwy zapisane w formacie Unicode i nie ma problemu nawet z długimi nazwami plików.

DiskSavvy Ultimate przyda się wszędzie tam, gdzie ilość wolnego miejsca na dysk twardytwardym dysku ma znaczenie. Wydanie Ulktimate od darmowegi i Pro różni się pojemnością obsługiwanych dysków.

W najnowszej wersji dodano zaawansowane metody wykrywania miejsca na dysku, poprawiono obsługę z linii komend, a także naprawiono szereg błędów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.