Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Rozliczenie Płac RP 15.01.B

Rozliczenie Płac to kompleksowa obsługa tego aspektu działalności biura czy firmy. Pozwala na efektywne prowadzenie firmy.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 386
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Varico
Rozmiar: 166.58 MB
Nazwa pliku: RP_15.01.exe

[inne wersje programu Rozliczenie Płac RP]
Rozliczenie Płac to program finansowo księgowy firmy Varico, przeznaczony do obsługi kadr w małych i średnich przedsiębiorstwach, skutecznie wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi pracowników. Umożliwia prowadzenie ewidencji i rozliczeń pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, zlecenie, agencyjną i umowę o dzieło - automatyczne nalicza kwoty wynagrodzeń i zasiłki za czas nieobecności.

Rozliczenie Płac w tym wydaniu zawiera drugi etap zmian związanych z podatkiem VAT i tak zwaną ulgą za złe długi. Możliwe jest sporządzenie załącznika VAT-ZD do deklaracji VAT-7. W tym celu w programie został wprowadzony specjalny dialog umożliwiający swobodną edycję korekt.

W tej wersji wprowadzono:

- nowy wygląd okna głównego;

- dostosowanie do nowych regulacji w zakresie podatku VAT i podatku dochodowego: w tym m.in. dostosowanie do nowych zasad rozliczania VAT od samochodów, obowiązujących od 2014 r., w tym obsługa deklaracji VAT-26.

- nowe wzory deklaracji podatkowych oraz e-deklaracji m.in: PIT-28A (wersja 15), PIT-28B (wersja 13), PIT-11 (wersja 22), PIT-4R (wersja 5), PIT-8AR (wersja 5).

- możliwość masowego podpisania i wysyłki e-deklaracji podatkowych PIT-11 oraz PIT-40 (wiele e-deklaracji tego samego typu w jednej wysyłce).

- okresowa archiwizacja danych.

Aktualizacja parametrów na rok 2015:

Kwota najniższego wynagrodzenia.

Kwota rocznego ograniczenia podstawy wymiaru składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe.

Aktualizacja stawek odsetek za zwłokę od należności podatkowych.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.