Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Kaspersky Anti-Virus 6.0.0.303

Finalna wersja wielokrotnie nagradzanego programu antywirusowowego, należącego do czołówki najlepszych produktów w swojej grupie.

Narzędzie umożliwia identyfikację oraz usuwanie wirusów z plików, baz poczty elektroniczne, programów, boot-sektorów i z pamięci głównej. Aplikacja znakomicie współpracuje z klientami poczty elektronicznej sprawdzając pocztę przychodzącą i wychodzącą w czasie rzeczywistym. Wykrywa i eliminuje znane i większość nowych (algorytmu heurystyczne) wirusów komputerowych. Program w języku polskim.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 494
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Kaspersky Lab
Rozmiar: 13.4 MB
Nazwa pliku: kav6.0.0.303en.msi

[inne wersje programu Kaspersky Anti-Virus]
Finalna wersja wielokrotnie nagradzanego programu antywirusowowego, należącego do czołówki najlepszych produktów w swojej grupie. Narzędzie umożliwia identyfikację ora z usuwanie wirusów z plików, baz poczty elektronicznej (formaty MS Outlook, MS Outlook Express, MS Exchange, Eudora, MS Mail, Pegasus Mail, Netscape Mail, JSMail, elementy MIME i SMTP/POP3, obiekty OLE i treść wiadomości), programów, boot-sektorów i z pamięci głównej.

Aplikacja znakomicie współpracuje z klientami poczty elektronicznej sprawdzając pocztę przychodzącą i wychodzącą w czasie rzeczywistym (współpracuje z dowolnym klientem pocztowym wykorzystującym protokoły POP3 i SMTP). Wykrywa i eliminuje znane i większość nowych (algorytm heurystyczny) wirusów komputerowych, włącznie z wirusami polimorficznymi i samoczynnie szyfrującymi się, wirusami skryptowymi, wirusami stealth i phantom, trojanami, wirusami HTML, makrowirusami (takimi jak te infekujące pliki Word'a, Excel'a i Access'a). Program wykrywa także wirusy w plikach skompresowanych (ZIP, ARJ, LHA, RAR, itp.) i usuwa zarażone pliki (ARJ, CAB i RAR).

Program posiada opcję pomijania podczas skanowania plików uznanych wcześniej jako zdrowe i nie zmodyfikowanych od tego czasu, co znacznie przyspiesz działanie programu. Aplikacja składa się z szeregu komponentów, dostępnych teraz z poziomu jednego, wygodnego interfejsu: ochrony w czasie rzeczywistym, skanowania zasobów lokalnego komputera, ochrony przed wirusami skryptowymi, pobierania nowych wersji programu, zarządzania aplikacją, pobierania definicji wirusów. Aplikacja sugeruje optymalny poziom zabezpieczeń. Oprogramowanie umożliwia automatyczne uaktualnianie baz antywirusowych przez Internet lub poprzez sieć lokalną (z określonego katalogu) oraz posiada opcję wysłania potencjalnie podejrzanego pliku do producenta.

Wersja 30 dniowa.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.