Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Księga Przychodów i Rozchodów KPiR 2.16.A

Księga Przychodów i Rozchodów KPiR to aplikacja dla biur rachunkowych. Pozwala na komfortową pracę przy rozliczeniach.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 496
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Varico
Rozmiar: 151.13 MB
Nazwa pliku: KPiR_2.16.A.exe

[inne wersje programu Księga Przychodów i Rozchodów KPiR]
Księga Przychodów i Rozchodów KPiR to zaawansowane i profesjonalne narzędzie, przeznaczone dla biur rachunkowych. Poza typową funkcjonalnością charakterystyczną dla linii programów KPiR, aplikację wyposażono w moduł planowania pracy, prezentacje statystyk księgowania, możliwość współpracy zdalnej z pracownikiem pracującym poza biurem, oraz opcje definiowania zamknięcia miesiąca rozliczeniowego. Ponadto nowoczesne rozwiązanie w postaci ekranu startowego, pozwala na prezentacje w formie wykresu przychodów, kosztów i dochodów przedsiębiorstwa oraz przegląd aktualnych parametrów stawek i składek ZUS. Jest to rozwiązanie niezwykle funkcjonalne, stale i szybko aktualizowane do zmieniających się regulacji prawnych.

Księga Przychodów i Rozchodów KPiR w tej wersji została dostosowane do obowiązujących zmian prawnych, umożliwiono także automatyczne wyliczanie wynagrodzeń oraz możliwość importu danych z programu Płatnik (dane firmy wraz z jej właścicielami i pracownikami oraz członkami ich rodzin).

UWAGA

Wersja trial ważna jest przez 30 dni lub 60 uruchomień programu. Po upływie tego czasu (lub po 60 uruchomieniu) działanie programu nie zostanie w żaden sposób ograniczone, a jedynie znacznie spowolnione.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.