Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Disk Pulse 6.6.32

Disk Pulse Pro to program do monitorowania dysków w czasie rzeczywistym. Alarmuje w przypadku zmian plików lub uszkodzeń.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 339
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Flexense Computing Systems Ltd
Rozmiar: 5.29 MB
Nazwa pliku: diskpulse_setup_v6.6.32.e...

[inne wersje programu Disk Pulse]
Disk Pulse to narzędzie, które monitoruje w czasie rzeczywistym kondycję dysku twardego komputera. Program pozwala na monitorowanie jednego lub kilku dysków, podaje także raporty dotyczące zmian w plikach, a także potencjalnych zagrożeń. Może wysłać e-mail do użytkownika, gdy dzieje się coś niepokojącego. Wszystkie dane mogą zostać posłane do scentralizowanej bazy danych SQL. Użytkownik może filtrować wyniki badań, np. skupiając się tylko na jednym typie plików.

Disk Pulse można przetestować w wydaniu trial. Pozwala ono na 30 dni pracy z aplikacją. Jest to wydanie bezpłatne, można jednak znaleźć na sąsiednich stronach edycje Pro i Ultimate, mające znacznie więcej funkcji. W najnowszej wersji dodano możliwość analizy plików w sieci współdzielonej, a także stworzenia mapy takich plików z linii komend. Do tego doszły poprawki w interfejsie użytkownika oraz poprawki bugów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.