Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

CDBurnerXP 4.5.4.5118

CDBurnerXP to darmowy program służący do zapisu płyt CD, DVD i Blu-ray. Niewiele różni się możliwościami od płatnych aplikacji tego typu.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 4069
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Canneverbe Limited
Rozmiar: 5.4 MB
Nazwa pliku: cdbxp_setup_4.5.4.5118.ex...

[inne wersje programu CDBurnerXP]
CDBurnerXP to darmowy program służący do zapisu płyt CD, DVD i Blu-ray, oferujący większość opcji dostępnych w płatnych, wyspecjalizowanych narzędziach zajmujących czołowe miejsca na rynku. Obsługa programu jest stosunkowo prosta, wystarczy kilka kliknięć myszą, aby rozpocząć zapis płyty. Aplikacja wspiera technologię BURN-PROOF oraz umożliwia nagrywanie płyt w locie (bez konieczności tworzenia ich obrazu na dysku). CDBurnerXP posiada wielojęzyczny interfejs. Nowa wersja aplikacji to przede wszystkim poprawki bugów oraz kilka drobnych usprawnień.

CDBurnerXP posiada również mnóstwo opcji dodatkowych, do których należy rippowanie płyt audio CD i zapis ich w formacie WAV, MP3, WMA oraz Ogg Vorbis oraz możliwość tworzenia obrazów ISO (także konwersja obrazów BIN i NRG do ISO). Nagrane krążki są zgodne z ISO9660 oraz Joliet. Aplikacja pozwala tez zweryfikować nagrane dane z oryginałem.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.